İşGyo Litus İstanbul
Litus İstanbul

İki kıta arasında yaşayanların yeni ve modern yaşam alanı. Adını tam da bu nedenle “kıyı” kelimesinden alıyor. Hem İstanbul’un kıyılarına yakın, hem de İstanbul’un tam merkezinde. Tarihî bir muhitte şehrin tüm güzelliklerinden, ayrıcalıklarından faydalanırken, doğayla da iç içe olabileceğiniz yepyeni bir proje.

Eşsiz konumu, modern mimarisi, her bir metrekaresini oluşturan sıra dışı materyalleri ve sosyal imkânlarıyla Litus İstanbul’da sizi premium bir hayat bekliyor. Sadece koruların, yeşilin, doğanın, huzurun kıyısında değil, aynı zamanda alışveriş merkezlerinin, mağazaların, restoranların da... Kısacası Litus İstanbul hayatın da kıyısında.

Şimdi siz de acele edin ve o kıyıdan yepyeni bir hayata yelken açacak 98 aileden biri olun.

İstanbul’u Litus’ta Yaşıyoruz!

İş GYO Logo

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., üyesi olduğu İş Bankası Grubu’nun köklü kurumsal ilkeleri ve mali gücüyle desteklediği piyasa itibarını, sektörel vizyonu ve seçkin projeleriyle pekiştirmektedir. Kurulduğu günden bugüne çağdaş insana ve çağdaş kentlere yakışır projelere imza atan şirket, yatırımcıları için modern hayatın tadını çıkaracakları yaşanası konutlar ile yüksek getirili, akılcı gayrimenkulleri portföyünde bir araya getirmektedir.

Nitelikli portföyünden sağladığı sürdürülebilir kira gelirleri, güçlü öz kaynakları ve fonlama imkanlarıyla yeni yatırımlarını kesintisiz hayata geçiren İş GYO, büyüme ivmesini artırarak sektördeki konumunu daha ileri taşımaktadır.

DETAYLI BİLGİ
Tecim Logo

Türkiye İş Bankası A.Ş. Mensupları Munzam Sosyal Güvenlik ve Yardımlaşma Sandığı Vakfı’nın tamamına sahip olduğu Tecim Ltd. Şti., proje geliştirme, inşaat, yatırım, işletme, gayrimenkul yönetimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Portföyünde kayıtlı arsalar üzerinde devam eden projelerini yüksek sorumluluk bilinciyle, çevreye saygılı, yenilikçi ve kaliteli bir şekilde hayata geçirmeyi kendine görev edinmiştir.

Şirket, çalışmalarının her alanında modern çizgisini koruyarak, estetik ve fonksiyonel açıdan insan hayatını kolaylaştıran yatırımlara imza atmaktadır. Çalışanlarına, iş ortaklarına ve müşterilerine uluslararası standartlarda, sürdürülebilir ve çağdaş kurumsal yönetim anlayışı ile hizmet vermeyi misyon edinmiştir

DETAYLI BİLGİ
İLETİŞİM Litus İstanbul

A. Burhaniye Mahallesi Yunus Emre Sk. No:2 Üsküdar/İSTANBUL

T. 0850 290 8118 E. info@litusistanbul.com.tr YOL TARİFİ
YOL TARİFİ

FORMU DOLDURUN

BİZ SİZİ ARAYALIM!